Penzion Svět – ubytování Jeseníky – ubytování s bazénem

Ubytování Jeseníky – PENZION SVĚT je luxusním ubytování v soukromí!

Relaxaci i aktivní dovolenou nabízí penzion Svět

Chcete si užít majestátního ticha vysokých hor, zvuku zurčící řeky a vůně louky rozkvetlé všemi barvami? Baví Vás mráz štípající do tváří a vítr v zádech, když se ženete dolů po zasněžených sjezdovkách? Penzion Svět v srdci Jeseníků nacházející se v malebné obci Sobotín sevřené mezi kopci údolí Klepáčovského potoka nabízí ubytování v soukromí, které Vás však nebude ani na chvíli nudit. Toto unikátní rodinné ubytování Jeseníky Vám poskytne blízkou dostupnost několika sjezdovek, cyklistických i turistických tras, památek a kulturních míst, lázní a wellnes či jiných prvotřídních služeb pro děti a dospělé, vhodných pro zimní i letní radovánky. Za dokonalou dovolenou nemusíte jezdit daleko. Navštivte penzion Svět pro milovníky cestování, klidu i dobrodružství! Kapacita penzionu a vybavení penzionu Svět je Vám plně k dispozici.

Penzion Svět se postará o Váš odpočinek i o neposedné děti

Naše ubytování  v Jeseníkách vhodné pro rodiny s dětmi se nachází asi 14 kilometrů od Šumperku, kde naleznete stejně jako v lázeňských Velkých Losinách a Na Krásném možnost koupání. Penzion Svět sám je potom ubytováním s bazénem a saunou, kde si můžete odpočinout po dni stráveném v zasněžených či rozkvetlých kopcích chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníka, zatímco si Vaše děti budou bezpečně hrát v okrasné zahradě, na hřišti s houpačkou, prolézačkami a pískoviště či u zábavných deskových her ve společenské místnosti. Užijte si luxusní ubytování Jeseníkyubytování v soukromí, kde však budete v centru dění. Penzion Svět Vám nabízí tyto benefity:

-          penzion je ubytováním blízko oblasti Skřítek ležící na hlavní hřebenové túře přes nejvyšší vrcholy

-          dobrá dostupnost pěších, cyklistických a běžkařských tras stejně jako sjezdovek Hrabešice, Klepáčov, Kouty nad Desnou, Petříkov a mnohé další

-          v okolí také horolezecké skály, horské minikáry, bobová dráha, lázně a jiné zajímavosti

-          k dispozici pokoje po 2 až 5 lůžcích s vlastním WC, sprchou či vanou a možností kuchyňky (možné také objednat snídaně či polopenze) – prostory designem inspirovány exotickými cestami a zeměmi

-          interiér penzionu je dále vybaven barem, společenskou místností s krbem, TV se satelitem a saunou

-          v exteriéru zdarma parkování, okrasná zahrada s rybníčky, venkovní posezení s grilem a hřiště

-          atrakce AEROTRIM – vyzkoušejte simulaci stavu beztíže!

-          Penzion Svět Vám garantuje jak klidné ubytování v soukromí tak příjemné místo pro rodinné oslavy nebo grill party – vychutnejte si pohodlí a komplexní servis v přátelském prostředí!

Rezervujte online

Nenašli jste na našich stránkách, co jste hledali nebo se chcete zeptat na volné místo? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí našeho online formuláře. Penzion Svět se srdečně těší na Vaše dotazy i návštěvu!

 • Kontakt

  PENZION SVĚT – Jiří Štefečka
  Sobotín 73
  788 16

  tel. 607 964 988
  email: info@penzionsvet.eu

Free online consultation at Canada pharmacy <>: buy medicine online available through the prescription.