Penzion Svět – ubytování Jeseníky – ubytování s bazénem

Popis ubytování v penzionu

Penzion Svět nabízí ubytování v okolí Jeseníků v samostatném prostorném rodinném domě s přilehlou rozlehlou zahradou.

V přízemním podlaží penzionu se vstupem do zahrady se nachází příjemný bar s posezením, saunou a sociálním zařízením. K ubytování je zde k dispozici pět kompletně vybavených pokojů nacházejících se v prvním a druhém podlaží domu.

V prvním podlaží penzionu se vstupem od příjezdové cesty je k dispozici prostorný pokoj „Evropa“ pro 2-4 osoby (1 x dvoulůžko + 1x rozkládací gauč), vybavený kuchyňskou linkou s lednicí, 4-plotýnkovým elektrickým sporákem, a s vlastním sociálním zařízením (WC + široký sprchovací kout) – vhodný i pro imobilní osoby,
a dále teple červený dvoupokojový apartmán „Asie“ pro 2-3 osoby (1 x dvoulůžko + 1x rozkládací gauč), rovněž vybavený kuchyňskou linkou s lednicí, 4-plotýnkovým elektrickým sporákem, a vlastním sociálním zařízením (WC + sprchovací kout).

V tomto podlaží se rovněž nachází společenská místnost s posezením u krbu pro společná setkání hostů, případně společenské akce.

V druhém podlaží penzion nabízí tři pokoje: žlutý pokoj „Afrika“ vyhlížející z výše patra do údolí nabízí k ubytování 4 plnohodnotná lůžka, obývací kout s gaučem a kuchyňský kout s 2-plotýnkovým elektrickým vařičem, lednicí a rohovou jídelní sestavou a samostatnou a velmi prostornou koupelnou s vanou. Dalším pokojem navozujícím atmosféru deštného pralesa je zelená „Jižní Amerika“ se 3 lůžky a obývací částí s křesílky a přímým výhledem na přilehlý zelený kopec s lemem lesního porostu končící na nebeském horizontu.

Třetím pokojem v našem penzionu je „Severní Amerika“ v živých indiánských modro-oranžových barvách se 3 lůžky a rozkládacím gaučem (přistýlka pro 1 osobu), jehož předností je výhled na okolní kopce a sportovní a dětské hřiště na přilehlé zahradě.

Samozřejmostí všech pokojů je samostatná koupelna s WC a vanou, příp. sprchovým koutem.
Všechny  pokoje jsou vybaveny lednicí a rychlovarnou konvicí, na požádání mohou být vybaveny TV s připojením na satelit.

Celý interiér penzionu je NEKUŘÁCKÝ!

Ubytování malých čtyřnohých mazlíčků pouze po dohodě se správcem penzionu.

 • Kontakt

  PENZION SVĚT – Jiří Štefečka
  Sobotín 73
  788 16

  tel. 607 964 988
  email: info@penzionsvet.eu

Free online consultation at Canada pharmacy <>: buy medicine online available through the prescription.