Služby a vybavení pro Vás

ubytování Jeseníky - ubytování s bazénem

Penzion Svět Vám nabízí

Pro spojení se světem máte k dispozici Wi-Fi připojení v celém objektu penzionu (heslo na vyžádání).

Pro chvíle odpočinku nabízíme pro naše ubytované hosty možnost využití sauny pro max. 6 osob. V baru v suterénu penzionu vedle sauny podáváme chlazené i teplé, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Pod okny penzionu se nachází venkovní bazén pro možnost osvěžení v teplých letních dnech. U vchodu do zahrady je postaven krytý přístřešek s posezením, kde je možné příjemně strávit teplé letní dny i večery, ale rovněž se skrýt před mokrými rozmary počasí a zároveň být na vzduchu. Pro gurmánské požitky je možné využít venkovní plynový gril (pouze s obsluhou majitelem penzionu), anebo otevřené ohniště.
K penzionu náleží rozlehlá travnatá zahrada s ovocnými stromy a okrasnými keři a zahradními rybníčky s rybami, které nám můžete pomoci vykrmit. Najdete zde několik laviček k příjemnému posezení uprostřed zahrady. Děti určitě rádi uvidí pasoucí se ovečky přímo v oplocené části zahrady penzionu. Pro aktivnější návštěvníky je zde k dispozici rozlehlé zatravněné hřiště pro různá sportovní utkání a dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami a pískovištěm. Pro dobrodružnější povahy jsme nachystali neobvyklou atrakci AEROTRIM – simulaci stavu beztíže – Vyzkoušíte?

Areál je velice vhodný pro konání slavnostních akcí či rodinných a přátelských setkání s posezením až pro 20 osob. Pro více osob je nutné zajistit mobilní stany a posezení.

Parkování u penzionu až pro 5 vozů u příjezdové cesty před objektem a pro cca 3 vozy uvnitř areálu (za uzavíratelnou branou), příjezd zajištěn celoročně.

Kouření v interiéru penzionu je zakázáno, pro kuřáky je vyhrazeno místo vedle venkovního přístřešku.

úschově kol, případně lyží je možné využít prostor ve sklepě v suterénu objektu.