Popis ubytování v penzionu

ubytování Jeseníky - ubytování s bazénem

Penzion Svět nabízí ubytování v podhůří Jeseníků v samostatném prostorném rodinném domě s přilehlou rozlehlou zahradou s rybníky.

V přízemním podlaží penzionu se vstupem do zahrady se nachází příjemný bar s posezením, saunou a sociálním zařízením. V penzionu je k dispozici pět kompletně vybavených pokojů nacházejících se v prvním a druhém podlaží domu.

V prvním podlaží penzionu se vstupem od příjezdové cesty je k dispozici prostorný pokoj „EVROPA“ vhodný i pro imobilní osoby pro 2-3 osoby (1x dvoulůžko + 1x rozkládací gauč), vybavený kuchyňskou linkou s lednicí a rychlovarnou konvicí a s vlastním sociálním zařízením (WC + sprchovací kout), a dále teple červený dvoupokojový apartmán „ASIE“ pro 2-3 osoby (1x dvoulůžko + 1x rozkládací gauč), rovněž vybavený kuchyňskou linkou s lednicí a rychlovarnou konvicí, a vlastním sociálním zařízením (WC + sprchovací kout).

V tomto podlaží se rovněž nachází prostorná společenská místnost s posezením u krbu pro společná setkání hostů a společenské akce.

V druhém podlaží penzion nabízí tři pokoje: žlutý pokoj „AFRIKA“ vyhlížející z výše patra do údolí nabízí k ubytování 4 plnohodnotná lůžka (1x dvoulůžko + 2x jednolůžko), obývací kout s gaučem a kuchyňský kout s rohovou jídelní sestavou, vybavený lednicí a rychlovarnou konvicí, a samostatnou a velmi prostornou koupelnou s vanou. Dalším pokojem navozujícím atmosféru deštného pralesa je zelená „JIŽNÍ AMERIKA“ se 3 lůžky (1x dvoulůžko + 1x jednolůžko) a obývací částí s křesílky a přímým výhledem na přilehlý zelený kopec s lemem lesního porostu končící na nebeském horizontu.

Třetím pokojem v našem penzionu je „SEVERNÍ AMERIKA“ v živých indiánských modro-oranžových barvách se 3 lůžky (1x dvoulůžko + 1x jednolůžko) a rozkládacím gaučem (přistýlka pro 1 osobu), jehož předností je výhled na okolní kopce a hřiště na přilehlé zahradě.

Samozřejmostí všech pokojů je samostatná koupelna s WC a vanou, příp. sprchovým koutem.
Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí a rychlovarnou konvicí, na požádání mohou být vybaveny TV s připojením na satelit.

Celý interiér penzionu je NEKUŘÁCKÝ!

Ubytování domácích mazlíčků NENÍ MOŽNÉ!