Penzion Svět – ubytování Jeseníky – ubytování s bazénem

Služby a vybavení pro Vás

Penzion Svět Vám nabízí:

Pro spojení se světem máte k dispozici WiFi připojení v celém objektu penzionu (heslo na vyžádání).

Pro chvíle odpočinku nabízíme pro naše ubytované hosty možnost využití vlastní sauny pro 2-6 osob. V baru v suterénu penzionu (vedle sauny) podáváme chlazené i teplé, alkoholické i nealkoholické nápoje a chuťovky k nim.

Pod okny penzionu se nachází venkovní nekrytý, v létě vyhřívaný bazén pro možnost osvěžení v teplých letních dnech. Před zadním vchodem do objektu, který ústí přímo do zahrady, je postaven přístřešek s posezením, kde je možné příjemně strávit teplé letní večery, ale rovněž se skrýt před „mokrými“ rozmary počasí a zároveň „být na vzduchu“. Pro gurmánské požitky je možné využít venkovní plynový gril (pouze s obsluhou majitelem penzionu), anebo otevřené ohniště.
K penzionu náleží rozlehlá travnatá zahrada s ovocnými stromy a okrasnými keři a třemi vzájemně propojenými zahradními rybníčky s okolní parkovou úpravou a množstvím laviček k příjemnému posezení uvnitř zeleně. Děti určitě rádi uvidí pasoucí se ovečky přímo v zahradě penzionu.
V zahradě je pro aktivnější vyžití k dispozici rozlehlé zatravněné hřiště pro různá sportovní utkání a dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami, prolézačkami a pískovištěm. Pro dobrodružnější povahy jsme nachystali neobvyklou atrakci AEROTRIM – simulaci stavu beztíže – Vyzkoušíte?

Parkování u penzionu až pro 5 vozů při příjezdové cestě před objektem a pro cca 3 vozy uvnitř areálu (za uzavíratelnou branou), příjezd celoročně bez problémů.

Kouření v interiéru penzionu je zakázáno, pro kuřáky je vyhrazeno místo vedle venkovního přístřešku.

K úschově kol, případně lyží je možné využít prostor ve sklepě v suterénu objektu.

 • Kontakt

  PENZION SVĚT – Jiří Štefečka
  Sobotín 73
  788 16

  tel. 607 964 988
  email: info@penzionsvet.eu

Free online consultation at Canada pharmacy <>: buy medicine online available through the prescription.